CEBECİ Lambri

Odacıklı yapısı ve 9 mm. kalınlığıyla ısı ve ses yalıtımı sağlayarak seramik vb. klasik duvar kaplamalarının en önemli alternatifidir. Su emmeyen yapısıyla rutubetten etkilenmez, bakteri üremesini önler ve hijyen gerektiren mekanlar için ideal bir duvar kaplamasıdır. Konut, endüstriyel yapılar, sağlık, gıda ve eğitim kuruluşları, prefabrik yapılar, garaj ve karavanlarda; iç duvar, tavan, wc, banyo, saçak altı dekorasyonunda kolaylıkla uygulanır.

Lambri teknik detayları için tıklayınız.
Lambri kalite standartları için tıklayınız.

Ekonomiktir

Uygulandığı alandan taşınma durumunda sadece bir temizleme ile yeniden defalarca kullanabilme olanağı sunar.

Estetiktir

Bir çok renk ve desen seçeneğiyle asma tavanlara kattığı estetikle mekanı zenginleştirir. Havalandırma kanalları, sıhhi tesisatı ve elektrik donanımını gizler.

Neme Dirençlidir

Su emmeyen yapısı ile sudan, nemden etkilenmez. Mutfaklar, ıslak proses alanları, kapalı yüzme havuzları gibi nemli ortamların tavanları için ideal çözümdür.

Bakteri ve Mantar Üremesini Önler

Bakteri ve mantar üremesine imkan vermez, hijyen sağlar. Hastane, gıda endüstrisi ve laboratuvar için en uygun malzemedir.

Temizlenmesi Kolay ve Hijyeniktir

Temizlenmesi son derece kolay, bakım istemeyen ve aynı zamanda hijyenik ve sağlıklı bir üründür.

Kolay Alev Almaz, Kolay Söner

B1 Sınıfıdır; Alev yürütmez. Çok düşük alev alma özelliği sayesinde, kolay alev almaz kendi kendine yanmaz ve alev kaynağının uzaklaştırılması sonucu hemen söner.

Hafiftir ve Uygulaması Kolaydır

Tavana yük getirmez, montajı kolaydır. Galvaniz yada alüminyum T-24 ve T-15 taşıyıcı sistemleri ile tam entegrasyon gösterir.

Işığı İyi Yansıtır, Enerji Tasaruffu Sağlar

CEBECİ tavan sistemleri yüksek yansıma sağladığından gereksiz enerji harcamalarını azaltarak tasarruf sağlamaktadır.


Renk Kartelası

Lambri Renk Kartelasını incelemek için tıklayınız

Uygulama Resimleri