HAKKIMIZDA

CEBECİ PLASTİK PROFİL SAN.TİC.LTD ŞİRKETİ, İstanbul Çatalca’da bulunan 10.000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde, güncel Alman ekstrüzyon ve ko-ekstrüzyon üretim teknolojisini kullanarak iç cepheler için PVC esaslı “DESENLİ LAMBRİ”, dış cepheler için ise, PVC-UE esaslı, hücresel yapılı, kendinden yalıtımlı, akrilik kaplı “FOAM PANEL” dış cephe kaplama elemanlarını üretmektedir.

CEBECİ, PVC dolap profili üretimindeki 25 yıllık tecrübesiyle ve 30’u aşkın ülkede bulunan satış ağıyla elde ettiği tüketici talepleri doğrultusunda ürün geliştirme ve çeşitlendirme çalışmalarına devam etmektedir. Dünyada en fazla renk ve desen çeşitliliğine sahip olan Desenli Lambri de olduğu gibi sektöründe pazara hep ilk ve yenileri sunmanın gururunu yaşayan CEBECİ, Ar-Ge birimine ait tasarımla, dış cephe kaplamasında da ABD ve Avrupa ülkeleri lider firmaları ile beraber Türkiye’de ilk olarak, FOAM PANEL’i geliştirmiştir.

CEBECİ, TÜV CERT DIN EN ISO 9001 : 2000 Kalite Güvence Sistem ve CE Belgeleri ile tescil edilen üretim ve ürün kalitesi ile koşulsuz ve sürekli müşteri memnuniyetini en önemli hedef olarak belirlemiştir.


VİZYONUMUZ

Sektördeki liderlik konumumuzu sürekli korumak ve iç ve dış piyasada rekabet çıtasını daha yükseklere taşımak,


DEĞERLERİMİZ